Marmara Üniversitesi’nde başladığı Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik eğitimini yatay geçiş yaptığı Uludağ Üniversitesi’nde tamamlamış ve böylece mezuniyeti, doğup büyüdüğü şehir olan Bursa’da gerçekleşmiştir. Hemen ardından okul öncesi eğitimde çocuklarla çalışmış ve bu sırada psikanaliz eğitimi almaya başlamıştır.

Uluslararası Lacancı Forumlar Psikanaliz Okulu’nun(IF-EPFCL) Türkiye insiyatifi olarak faaliyet gösteren Lacancı Forum Türkiye Psikanaliz Derneği’nde psikanaliz eğitimi sürmektedir. Dernek üyesi olduktan sonra organizasyonların düzenlenmesinde aktif olarak görev almaya başlamıştır ve çeşitli temalarda konuşmalar yaparak eğitimlere katkı sağlamaktadır. Bursa’da Lacancı Psikanaliz Çalışmaları kapsamında çalışmalar yürütmektedir. Özel öğretim kurumlarının rehberlik servislerinde okul psikolojik danışmanı olarak görev almaktadır.
Kişisel psikanaliz ve süpervizyon süreci devam etmekte, Morita Danışmanlık’ta danışan kabul etmektedir.
*Lacan, çağdaş düşünce dünyasına ve sosyal bilimlere damgasını vurmuş bir psikiyatrist ve psikanalisttir. Lacancı psikanaliz ise nevroz ve psikoz kategorileri altındaki histerik, obsesyonel, fobik, paranoyak, melanolik, şizofrenik yapılar ile aşk, nefret, arzu, kaygı, ölüm ve cinsellik gibi kavramlar üzerine geniş bir literatürdür.