Değerli ebeveynler
Çocukların gelişim alanlarını desteklemek ve önleyici ruh sağlığı çalışmaları ile onları güçlendirmek mümkündür. Bir çok çocuk duygularını tanıma ve ifade etme, çevresiyle etkili bir iletişim kurma konusunda zorluklar yaşamaktadır. Oysa ki bu beceriler sonradan öğrenilebilir ve geliştirilebilir becerilerdir.
Çocuklarımızın sosyal ve duygusal gelişimlerini desteklemek amacıyla Morita Danışmanlık bünyesinde 7-9 ve 10-12 yaş aralığındaki çocuklara yönelik yapacağımız 6 haftalık Sosyal-Duygusal Gelişim Atölye Çalışması gerçekleştireceğiz. Bu programdaki amacımız, eğlenerek öğrenmeye dayalı bir ortam oluşturarak bu becerileri geliştirmektir. Bu amaçla her hafta farklı bir konuda etkinlik ve oyun temelli atölyeler yapılacaktır. Yaş gruplarına ve katılım saatlerine göre farklı grup seçenekleri bulunmaktadır.
Atölye Tarih ve Saat Seçeneklerimiz

13 Kasım 2019 Çarşamba tarihinden itibaren 6 hafta 10.30 – 14.00 – 17.00 (herhangi bir oturum saatini seçebilirsiniz)

17 Kasım 2019 Pazar tarihinden itibaren 6 hafta 14.00 – 17.00 (herhangi bir oturum saatini seçebilirsiniz)

Atölye İçerikleri
1.Hafta- Kendini Tanıma Atölyesi 
2.Hafta- Atılganlık Becerileri Atölyesi 
3.Hafta- Sosyal Beceriler Atölyesi
4.Hafta- Çatışma Çözme Atölyesi
5.Hafta- Problem Çözme Becerileri Atölyesi 
6.Hafta- Ekip Çalışması Atölyesi

Kontenjan: Belirtilen her yaş gruplarına en fazla 10 çocuk kabul edilecektir. 

Atölye Yeri: Morita Danışmanlık – İhsaniye Mah. Kartallar Sok. No:4/B Kat:3 Nilüfer/BURSA

Belge: Programa devamlı katılan öğrencilere Sosyal-Duygusal Gelişim Atölyesi Katılım Belgesi verilecektir. 

Ücretlendirme ve Kayıt İşlemleri

Program hakkında bilgi almak ve kayıt işlemleri için 0 (224) 247 67 17 veya 0(542) 340 79 80 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz. 

ÖNEMLİ BİLGİ:

*Programa 3 gün ve daha az süre kalan kayıt iptallerinde eğitim bedeli iade edilmemektedir.

*Morita Danışmanlık, eğitim yerini değiştirme hakkını saklı tutar, olası değiştirilme durumunda eğitim yeri 3 gün öncesinden katılımcılara e-posta yada sms yoluyla bilgilendirmesi yapılır.

*Eğitim bedellerine KDV dahil olmayıp ayrıca kredi kartı ile ödeme yapacak kursiyer bankaların uygulamış olduğu farklı komisyon ve ücretleri kabul etmiş sayılır. 

*Morita Danışmanlık, hiçbir neden belirtmeksizin kursu iptal etme hakkını kendinde saklı tutar. Kursun iptal edildiği tarihten sonra katılımcıların ücretleri iade edilir.

*Morita Danışmanlık, eğitimlerin iptal edilmesi durumunda katılımcıların uğrayacağı ulaşım, konaklama ve diğer hiçbir zarardan sorumlu değildir.