Kontenjan: 40 kişi

Saat: 20.00-22.00

Ücret:

Tek Program Katılımı: 40 TL

Ebeveyn Akademisi Programları: 250 TL (Herkes katılabilir, 8 seminer)

Uzman Söyleşileri Programları: 250 TL (Ruh Sağlığı Çalışanları ve Öğrencileri katılabilir, 8 seminer)

Vaka Analizleri Programları: 250 TL (Ruh Sağlığı Çalışanları ve Öğrencileri katılabilir, 8 seminer)

Uzman Söyleşileri ve Vaka Analizleri Programlarına Katılım: 400 TL (Ruh Sağlığı Çalışanları ve Öğrencileri katılabilir, 16 seminer)

Tüm Programlara Katılım: 600 TL (Ruh Sağlığı Çalışanları ve Öğrencileri katılabilir, 24 seminer)

Ruh sağlığı çalışanları kapsamında PDR, Psikoloji, Psikiyatri, Çocuk Gelişimi, Psikiyatri Hemşiresi, Sosyal Hizmet Uzmanı ve Aile Danışmanları ile bu alanlarda yüksek lisans yapmış kişiler programlara katılabilmektedir. 

Eğitim Yeri: Morita Danışmanlık (İhsaniye Mah. Kartallar Sok. No:4/B Nilüfer/BURSA)

Katılım Belgesi: Tüm programlar sonunda PEGDER ve Morita Danışmanlık tarafından Katılım Belgesi verilecektir. Tek oturuma katılanlara o program sonunda katılım belgesi verilecektir. 

Eğitim ile ilgili detaylı bilgiye 0 (532) 666 08 46 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ön kayıt yaptıran katılımcıların eğitim kayıt bedelini aşağıdaki hesap numarasına yatırmaları gerekmektedir. 

ÖNEMLİ BİLGİ:

*Ödeme dekontunuzu egitim@morita.com.tr e-posta adresine iletebilir veya 0(224) 247 67 17 / 0(532) 666 08 46 numaralı telefona bilgi verebilirsiniz. 

*Programlara 2 gün kala yapılan iptallerde eğitim ücreti iade talepleri kabul edilmeyecektir.

*Morita Danışmanlık, eğitim yerini değiştirme hakkını saklı tutar, olası değiştirilme durumunda eğitim yeri 3 gün öncesinden katılımcılara e-posta yada sms yoluyla bilgilendirmesi yapılır.

*Morita Danışmanlık, hiçbir neden belirtmeksizin eğitimi iptal etme hakkını kendinde saklı tutar. Kursun iptal edildiği tarihten sonra katılımcıların ücretleri iade edilir.

*Morita Danışmanlık, eğitimlerin iptal edilmesi durumunda katılımcıların uğrayacağı ulaşım, konaklama ve diğer hiçbir zarardan sorumlu değildir.